BOURJOIS Paris Eye Catching

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Eye Catching

Nechte se vtáhnout do vzrušujícího světa líčidel tradiční francouzské značky BOURJOIS Paris. Existuje už od 19. století, nejdříve se proslavila divadelním makeupem a dnes dodává tvářenky, pudry, oční stíny, laky na nehty, rtěnky, řasenky, sprchové gely, parfémy či deodoranty. Na tomto místě se o vaši pozornost ucházejí mimořádně účinné, a tudíž celosvětově oblíbené řasenky z řady BOURJOIS Paris Eye Catching.

BOURJOIS Paris Eye Catching: řasenky pro extra velký objem a pohled šelmy

Řasenky BOURJOIS Paris Eye Catching pro „kočičí“ vzhled si hned zamilujete, protože jsou intenzivně pigmentované, dodávají řasám extrémní objem, opticky zvětšují oči a jejich unikátní složení zabraňuje rozmazávání. Co více si přát od tohoto každodenního líčidla…! A protože řasenka patří k nejrychleji spotřebovávanému makeupu, doporučujeme vám rovnou několikanásobné objednání řasenek BOURJOIS Paris Eye Catching. Nehledě na to, že jimi můžete udělat radost i dívkám a ženám z vaší blízkosti.

Tajné triky pro aplikaci řasenky BOURJOIS Paris Eye Catching

Aplikujte řasenku BOURJOIS Paris Eye Catching jemnými tahy „cik cak“ od kořínků po konečky řas. Pro dramatičtější dojem vytvořte na horních řasách další vrstvu. Náročnější, ale zvládnutelná aplikace řasenky je vertikální, kdy se barva nanáší špičkou kartáčku v jeho svislé poloze. Takto získáte zvlášť působivý vzhled!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest