BOURJOIS Paris Velvet The Pencil

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Velvet The Pencil

Nač pořizovat zvlášť rtěnku a konturovací tužku, když vývojáři slavné kosmetické značky BOURJOIS Paris uvedli do života líčidlo Velvet The Pencil. Jen pár tahů a vaše rty budou svůdně zabarvené a jako pohlazené sametem. Těch komplimentů, které nasbíráte!

BOURJOIS Paris Velvet The Pencil: dechberoucí rtěnka v tužce

Výrazné pigmenty rtěnky BOURJOIS Paris Velvet The Pencil dodají vašim rtům působivý barevný nádech a elegantní matný finiš. Rtěnka s lehkým, krémovým složením a tenkým hrotem se snadno a dokonale nanáší. Pokud ji nebudete extrémně namáhat, na vašich rtech se udrží až 8 hodin.

Nejoblíbenější odstíny rtěnky v tužce BOURJOIS Paris Velvet The Pencil jsou 10 Brun de Folie ve světle hnědém ladění nebo 11 Red Vin'tage v červeném. Vyzkoušíte je také? Samozřejmě máte na výběr i z mnoha dalších. Díky nízké ceně si můžete pořídit hned celou sérii rtěnek pro různé příležitosti – k libovolnému konturování a barevnému doplňování.

Žádaná dekorativní kosmetika od ikonické francouzské značky

Dekorativní kosmetice ikonické francouzské značky BOURJOIS Paris se na trhu daří nepřetržitě už od 19. století, kdy ji představily herečky na divadelních prknech, která znamenají svět. Na tomto místě na vás čeká záplava báječných odstínů rtěnky v tužce BOURJOIS Paris Velvet The Pencil. Tomu se opravdu nedá odolat…

Vyzkoušejte i další bestsellery BOURJOIS Paris: oční linky, zapečený rozjasňovač, objemovou řasenku nebo dlouhotrvající tužku na oči s integrovaným ořezávátkem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest