BOURJOIS Paris Le Petit Strober

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Le Petit Strober

Rozjasňovače a bronzery se už léta hřejí na kosmetickém výsluní, protože dovedou pouhým dotekem vytvořit atraktivní kontury a působivou zář obličeje. Nanesete je právě na ty partie, které chcete nechat vyniknout. Využijte k tomuto účelu skvělý rozjasňovač BOURJOIS Paris Le Petit Strober! Díky praktickému balení ho můžete mít stále po ruce.

BOURJOIS Paris Le Petit Strober: pařížské slunce na vašich tvářích

Naneste rozjasňovač BOURJOIS Paris Le Petit Strober pomocí štětce na pleť již nalíčenou makeupem a pudrem. Soustřeďte se na lícní kosti, partie pod očima, pod obočím a nad horním rtem. Líčidlo působí velmi efektně – jako by se vašich tváří právě dotklo pařížské slunce… Dopomozte si k francouzskému šarmu snadno – objednáním populárního rozjasňovače BOURJOIS Paris Le Petit Strober. Nejoblíbenější je v univerzálním odstínu zvaném šampaňský, který zalichotí všem ženám.

Triky s rozjasňovačem BOURJOIS Paris Le Petit Strober

Rozetřete-li rozjasňovač do ztracena na horních částech lícních kostí, získáte působivý výraz. Nedostatečné vyspání zamaskujete rozjasňovačem naneseným do vnitřního koutku oka a pod obočí. Zároveň opticky zvětšíte svůj pohled. Také rty budou vypadat plnější, když je shora podpoříte vrstvičkou rozjasňovače. A toto líčidlo dovede i zúžit nos – naneste ho zlehka na jeho hranu, ovšem s vynecháním špičky. Užívejte si svěžího vzhledu s rozjasňovačem neboli highlighterem BOURJOIS Paris Le Petit Strober. Může se stát i tipem na dárek pro ženu z vašeho okolí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest