Mexx Festival Splashes pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Festival Splashes pro muže

Prosyťte svou kůži aromatem moře a palisandrového růžového dřeva! Letní „festivalová“ vonná řada Mexx Festival Splashes vás ohromí na první přivonění. Můžete v ní rozpoznat také grapefruit, ananas, zelené jablko, meloun, pelargonii a mech. Svěží doplněk pro moderního muže přináší na trh žádaná nizozemská značka Mexx. Nuže, vyberte si hudební styl, sbalte spacák, Mexx Festival Splashes, nalaďte se a vyrazte s kámoši za hranice všedních dnů.

Akvatická vonná kompozice v lákavém modrém provedení

Pánská řada Mexx Festival Splashes náleží mezi vyhledávané akvatické, vodní či také mořské vonné kompozice. Korunuje ji design v nadčasové, univerzální, optimistické, relaxační modré barvě. Modrá podporuje komunikaci a dobrou náladu. Odráží nekonečné nebe, mořskou hladinu, podněcuje k pozorování světa z jiných úhlů, ke svobodě a nezávislosti. Dopřejte si i vy mořskou vůni festivalového léta – Mexx Festival Splashes.

Slaďte se nejen na letním festivalu vůněmi Mexx Festival Splashes

Svou vůni Mexx Festival Splashes mají také mladé rebelky. Dámská verze startuje energií grapefruitu, černého rybízu a frézie, která se postupně přelévá do ovocně-květinového srdce tvořeného jablkem, konvalinkou a růží. Smyslný základ definuje ambra, květ broskvoně a palisandrové růžové dřevo. Oba parfémy nizozemské módní značky Mexx, uvedené roku 2019, podpoří jedinečnou atmosféru vašeho oblíbeného fesťáku a umocní i další letní zážitky. Jisté je, že toaletní vody Mexx Festival Splashes – pánská azurově modrá a dámská sytě růžová – vás perfektně sladí s vaší láskou.

Doprava:
Platba:
Certifikace: