Mexx Fresh Man

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Fresh Man

Sáhněte po vonné řadě, která má čerstvost a svěžest už ve svém názvu! Čeká na vás toaletní voda a doprovodná kosmetika Mexx Fresh Man, provedená v příjemném modrém designu. Vůně Mexx Fresh Man zásluhou originálních ingrediencí a jejich tajemnému spojení vyčnívá jak v rámci sortimentu značky Mexx, tak celého parfémového trhu. Provede vás všemi ročními obdobími i aktivitami. Zvolte velikost vůně Mexx podle svých priorit: větší na doma či do práce a menší do terénu.

Mexx Fresh Man: příliv svěžesti i podpora sex-appealu

Vonnou kompozici Mexx Fresh Man rozehrává exotické ovoce marakuja. Srdce je okořeněno muškátovým oříškem a koriandrem. Základ rozechvívají pryskyřičné noty ambry, jíž se říká také Ztuhlý med, Zkamenělé světlo či Severské zlato. Právě ambra dává osvěžující vůni Mexx Fresh Man kapku smyslnosti, což z ní činí rovněž vábničku pro ženy. Někteří uživatelé uvádějí, že tento vonný doplněk má unisex složení. Může tedy vyhovovat i dívkám a dámám, které nevyhledávají sladké vůně.

Rozhlédněte se také mezi dárkovými kazetami značky Mexx

Produkty z vonné řady Mexx Fresh Man přicházejí na trh také ve formě dárkových kazet. V setu může být obsažena toaletní voda, sprchový gel a deodorant ve spreji. Souběžným použitím shodně provoněné kosmetiky docílíte rafinovaného vrstvení svěží vůně Mexx Fresh Man. Ostatně nizozemská značka Mexx je na dárkové kazety expert. Jsou lákavé svým složením, designem i cenou, proto se na pultech dlouho neohřejí. Nevyplatí se váhat…

Doprava:
Platba:
Certifikace: