Elie Saab

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Elie Saab

Elie Saab je předním světovým návrhářem, jenž obléká ty vůbec největší hvězdy světa. O svět módy, krásy a luxusu se Elie Saab začal zajímat v poměrně brzkém věku. Trvalo však téměř 10 let, než se značka Elie Saab začala prezentovat také ve světě parfémů. V současnosti se však parfémy z dílny této značky řadí mezi velmi oblíbené po celém světě. Parfémy Elie Saab v sobě ukrývají atmosféru současného módního světa i fascinující kouzlo arabské krajiny. Spojování prvků západní a východní kultury není typické pouze pro parfémy značky Elie Saab, ale také pro módní tvorbu tohoto výjimečného návrháře libanonského původu.

Vznik značky Elie Saab

Lásku k módě v sobě Elie Saab objevil už brzy v mládí. Proto svou módní značku založil již v pouhých osmnácti letech. Úspěch však přicházel postupně. Největší zlom přišel v roce 2002. Tento osudný rok si v šatech z jeho tvorby přebrala herečka Halle Berry sošku Oscara. V tu dobu mezi jeho zákaznice patřila i jordánská královna. Rázem tak o talentovaném návrháři věděl celý svět. Ovšem poté uběhlo dlouhých 10 let, než se značka Elie Saab začala prezentovat také ve světě parfémů. Hned první vůni s jednoduchým názvem Elie Saab Le Parfum si okamžitě zamilovaly všechny ženy. Dnes je Elie Saab předním světovým návrhářem, který obléká nejslavnější celebrity. Zároveň je také tvůrcem skvostných vůní. Ty se navíc mohou pyšnit romantickými flakonky. Svoje parfémy doplnil Elie Saab také tělovou kosmetikou, která vás zahalí do stejně luxusních a okouzlujících vůní.

Vůně a parfémy značky Elie Saab

Parfémované vody a toaletní vody značky Elie Saab se mohou pyšnit okouzlujícími květinovo-orientální vůněmi. Jste-li i vy milovnicí těchto vonných tonů, rozhodně byste si parfém z dílny Elie Saab měla pořídit. Díky parfémům a pleťové kosmetice značky Elie Saab si za příznivé ceny můžete velmi snadno pořídit nějaký ten kousek z fascinující tvory s nádechem exotiky tohoto návrháře.

Probuďte v sobě i vy ženskost, eleganci a smyslnost pomocí parfémů Elie Saab.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest