Mexx

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Mexx

Nizozemská značka Mexx si získala své příznivce mladistvou módou pro ženy, muže i děti, stylovými doplňky, oblíbenými hodinkami a v neposlední řadě také voňavými parfémy. Jedna z nejúspěšnějších módních značek světa hledá odjakživa inspiraci v pulsující energii velkoměsta, neúnavně představuje lifestylové kolekce oblečení a přináší na trh jedinečnou metropolitní módu inspirovanou světovými přehlídkovými moly.

Mexx: Začalo to polibkem

Značka Mexx vznikla již v roce 1986 sloučením 2 značek módního návrháře jménem Rattan Chadha. V 70. a 80. letech navrhoval pánské oblečení pod značkou Moustache a dámské se štítkem Emanuelle. Po nějakém čase se rozhodl tyto populární značky spojit v jednu. Z každé si vypůjčil počáteční písmeno a přidal dvě x jako symbol polibku. Značka Mexx podle svého tvůrce tedy začala polibkem a během let si získala popularitu v 55 zemích světa.

Oblíbené parfémy Mexx

Stejně jako oblečení Mexx jsou i parfémy této značky mladistvé, sofistikované a rozmanité. Vyzkoušejte třeba povedené toaletní vody Life is Now pro ni i pro něj. Dámská verze je květinově-ovocná, zatímco pánská toaletka si vás získá dřevitě-akvatickými tóny. Milujete-li svěží citrusové vůně, k vašim favoritkám se jistě zařadí parfémovaná voda Mexx Woman s neodolatelnou jiskřivou vůní citronu a bergamotu. Parfémy Mexx se stanou vašimi průvodci po moderním světě a městském životním stylu!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest