Mexx Whenever Wherever pro ženy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Whenever Wherever pro ženy

Nizozemská značka Mexx se proslavila mladistvou módou a doplňky pro všechny generace. Jedna z nejvíce vyhledávaných světových módních značek se od počátku inspiruje životem velkoměsta a novinkami z prestižních přehlídek. K velkým úspěchům společnosti patří řada dámských vonných doplňků a kosmetiky Mexx Whenever Wherever. Tuto příjemně nasládlou květinově-ovocnou řadu ocení moderní Evropanka, která dokáže výtečně skloubit pracovní, volnočasové i partnerské aktivity. Při všech se totiž může plně spolehnout na její vonný efekt.

Mexx Whenever Wherever: pro využití kdykoli a kdekoli

Vlajkovou lodí řady Mexx Whenever Wherever je do růžova vyladěná toaletní voda, mající i stejnojmenný pánský protějšek, samozřejmě zbarvený do modra. Obě vůně přišly na trh roku 2019. Dámskou vonnou kompozici Mexx Whenever Wherever otevírá hruška, mandarinka a zelené lístky. V srdci je obsažena fialka, jasmín, rebarbora a zelená švestka, v základu pak jemné cedrové dřevo, sladká vanilka a sexy pižmo.

Univerzální vůně a doprovodná kosmetika

Jak toaletní vodu, tak tělový sprej Mexx Whenever Wherever využijete při jakékoli příležitosti, od rána do večera, v práci, na obchodních jednáních, po cvičení, při nákupech, ve společnosti i na romantických schůzkách. Získáte tak prakticky univerzální vůni a navíc za skvělou cenu. Vyrábí se k ní i praktický sprchový gel, který zdůrazní svůdnou stopu toaletní vody a umožní vám vrstvení výjimečné, optimistické vůně Whenever Wherever.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest