Mexx Man

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Man

Nechte se pohltit levandulově-mandarinkovým kouzlem řady Mexx Man pro moderního gentlemana! Vznikla již v roce 2000 a od té doby se těší nepřetržité přízni mužů z celého světa. Kromě svěžích vonných ingrediencí láká její modrý design, evokující mořskou hladinu, a samozřejmě také příznivá cena.

Mexx Man: aromaticko-fougerová řada pro 21. století

Toaletní vodu Mexx Man rozehrává levandule, bazalka, ananas a mandarinko-pomerančové aroma. Srdci vládne jasmín, kapradina, jedle, geranium, základu cedrové a santalové dřevo, dubový mech a bříza. Díky vůni Mexx Man vstoupíte odemčenou bránou do světa novodobé fougerové svěžesti. Dějiny této skupiny vůní, založené na levanduli a kumarinu, sahají do 19. století, kdy se zrodila kompozice Fougère Royale („Královské kapradí“).

Mexx Man – vůně a kosmetika pro rychlý městský životní styl

Na trhu se průběžně objevuje i dokonale sladěná dárková sada Mexx Man, v níž toaletní vodu doplňuje osvěžující sprchový gel. Shodně parfémovaná kosmetika je chytrou volbou, protože prodlužuje trvanlivost vůně, a to na pokožce celého těla. Za řadou Mexx Man stojí nizozemská značka Mexx, známá kromě parfémů mladistvou módou pro ženy, muže i děti, stylovými doplňky či hodinkami. Jedna z nejžádanějších módních značek světa se inspiruje pulsující energií velkoměsta, připravuje stále nové lifestylové kolekce oděvů a přináší běžným lidem metropolitní módu čerpající inspiraci z prestižních přehlídek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest