Mexx Look up Now

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Look up Now

Vonná řada Mexx Look up Now s dovětkem Life Is Surprising For Him (2016) vyzývá moderního muže, aby žil naplno tady a teď. Otevřete svou mysl i srdce všem příležitostem a milým překvapením s touto úžasně zelenou vůní Mexx!

Mexx Look up Now: pro osvěžení, radost z maličkostí i podporu erotična

Pánská vonná kompozice Mexx Look up Now Life Is Surprising For Him startuje intenzivními zelenými akordy doprovázenými sladkou hruškou. V srdci se přidává vůně konvalinek, leknínů a lístků pačuli, která navozuje stav relaxace. Základové aroma ambry, pižma a cedru vytvoří na vaší pokožce či oděvech z přírodních materiálů trvanlivou erotizující stopu. Jistě vás osloví také design se zelenými prvky, poukazující na čistotu a svěžest vonné řady. K toaletní vodě Mexx Look up Now se vyrábí i deodorant ve skle či sprchový gel. A svou řadu Mexx Look up Now, laděnou do oranžova, mají i ženy.

Rozluštění zkratky Mexx – názvu značky stojící za vonnou řadou

Věděli jste, že dvě hravé x v názvu značky Mexx označují dva polibky? Vyjadřuje to filozofii módního domu, který od svého založení cílí na mladou generaci a její zábavný život v rušném městě. Písmeno M pak odkazuje ke kolekci Moustache a E k Emanuelle. Kromě módních oděvů prosluly i mladistvé vůně Mexx, k nimž se zařadila rovněž pánská vonná řada Mexx Look up Now.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest