Mexx Fresh Splash pro ženy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Fresh Splash pro ženy

Chcete být v horkém létě celodenně v objetí svěžích citrusových, květinových, mořských, dřevitých i pižmových vonných akordů? Anebo si chcete v jiném ročním období léto připomenout? Sáhněte po dámské vonné řadě Mexx Fresh Splash!

Mexx Fresh Splash: svůdná letní vonná sprška

Toaletní voda Mexx Fresh Splash využívá technologie postupného uvolňování vonných ingrediencí, takže vás bude osvěžovat nepřetržitě po celý den. V prvních minutách vám svou energii předá pomeranč, broskev, mandarinka a meloun. V srdci zaznamenáte jasmín, mořskou sůl a zemitý list fialky, v základu pak sexy pižmo, cedrové a kašmírové dřevo.

Design řady Mexx Fresh Splash je vyladěn do relaxační modré barvy a lze ji spárovat s řadou pro muže Mexx Fresh Splash. Pánská toaletní voda funguje na stejném principu Time Release pro celodenní svěžest. Vyjímá se v ní hruška, zázvor, pomeranč, grapefruit, levandule, bazalka, pimentovník, pačuli, pižmo a vetiver.

Skvělá dvojka – toaletní voda a tělový sprej Mexx Fresh Splash

V rámci dámské vonné řady Mexx Fresh Splash si můžete zajistit sladěnou toaletní vodu a tělový sprej. Toaletní vodu naneste na prokrvená místa pokožky zejména ráno. Do kabelky je praktické přibalit právě tělový sprej. Výhodou tělového spreje je možnost aplikace svůdné vůně od hlavy až k patám. Zavřete oči a ze vzdálenosti dvaceti centimetrů nastříkejte sprej Mexx Fresh Splash na tělo, obličej a vlasy. A můžete se vydat do ulic – vstříc všem letním dobrodružstvím.

Doprava:
Platba:
Certifikace: