Mexx Life Is Now For Her

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Life Is Now For Her

Přítomnost je váš nejcennější dar, který stojí za to naplno žít, a také základ pro úspěšnou budoucnost. K vychutnávání života tady a teď, k uvědomování krásy přítomného okamžiku vybízí vůně pro moderní ženu Mexx Life Is Now For Her. Na trh vstoupila roku 2015 a od té doby je stále vyhledávaná.

Mexx Life Is Now For Her: od ovoce přes květiny k sexy pižmu

Vonnou kompozici Mexx Life Is Now For Her otevírá vonný výbuch hrušky, pomeranče a guavy. Následuje romantické květinové srdce definované kosatci, jasmíny a bílými liliemi. V základu útočí na smysly nositelky i jejího okolí erotizující vůně vanilky, cedrového dřeva a pižma.

Za parfémem stojí světoznámá nizozemská značka Mexx, která vznikla zásluhou módního návrháře Rattana Chadhy v 80. letech 20. století. Co symbolizuje její název? „M“ označuje oděvní sérii Moustache pro muže, „E“ Emmanuelle pro ženy a dvě písmena „X“ mají být polibky. Značku Mexx postupně kromě oblečení proslavily i dostupné vůně s univerzálním využitím. Mladistvá, energická toaletní voda Mexx Life Is Now For Her má mezi nimi čestné místo.

Léčivý účinek vědomého přebývání v přítomnosti

Víte, že je klinicky potvrzen dokonce léčivý účinek vědomého přebývání v přítomnosti? S pomocí dámské vonné řady Mexx Life Is Now For Her se mu značně přiblížíte. Neváhejte a objednejte si tuto cenově příznivou kosmetiku, případně jí potěšte své blízké. V rámci dámské vonné řady Mexx Life Is Now For Her se na trhu objevila i dárková kazeta, jejímž obsahem je toaletní voda a dvě tělová mléka, vše v malém balení, praktickém na cesty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest