Mexx Festival Splashes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Festival Splashes

Neumíte si nadcházející léto vůbec představit bez dobrého, hvězdami nabitého hudebního festivalu? Obstarejte si na svou vytouženou akci i vhodný parfém, nejlépe určený přímo pro tyto příležitosti. Určitě si oblíbíte „festivalovou“ vůni Mexx Festival Splashes. Vyrábí se také v mini flakoncích, praktických do kapsy, aby byla ve víru hudby a tance snadno po ruce. Díky Mexx Festival Splashes nasytíte více smyslů a vaše zážitky budou opravdu nezapomenutelné.

Mexx Festival Splashes: květinově-ovocné jiskření

Vonná kompozice Mexx Festival Splashes startuje ovocným výbuchem grapefruitu a černého rybízu. V hlavě zaznamenáte i noty frézie. Po chvíli vás vtáhne energie ovocně-květinového srdce tvořeného jablkem, konvalinkou a růží. Velmi svůdný základ definuje božská ambra, květ broskvoně a palisandrové růžové dřevo. Podle ohlasů se vonná řada Mexx Festival Splashes dokáže rychle stát návykovou, tak neváhejte.

Super vůně na fesťáky – a za super cenu

Duo vůní Mexx Festival Splashes s růžovým designem pro ženy a modrým pro muže je přímo stvořené na letní festivaly. Akvatický parfém Mexx Festival Splashes pro muže otevírá jiskřivý grapefruit, šťavnatý ananas a zelené jablko. Srdci vládne pelargonie a meloun, základu lákavá vůně slané mořské vody, palisandrového růžového dřeva a jemného mechu. V roce 2019 obohatilo duo vůní Mexx Festival Splashes parfémový sortiment nizozemské módní značky Mexx, která se zaměřuje na provádění žen i mužů současným světem, s důrazem na městský a volnočasový životní styl. Ať už v létě vyrážíte pod širák na pop rock nebo třeba hip hop, určitě si vedle spacáku a dobré nálady přibalte i parfém Mexx Festival Splashes!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest