Mexx Forever Classic Never Boring

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Forever Classic Never Boring

Svůdně sladká ovocně-dřevitá toaletní voda Mexx Forever Classic Never Boring, v níž nechybí ani gurmánské aroma čokolády, těší ženy od roku 2018. Rozmanité vonné doplňky Forever Classic Never Boring se mohou stát i vašimi spolehlivými průvodci. Vynosíte je po celý rok, přes den i večer, v zaměstnání, při sportu i ve volném čase. Znamenitě vás budou reprezentovat i jejich lahvičky, vyladěné do příjemných tělových odstínů.

Mexx Forever Classic Never Boring: harmonie ovoce, lotosu a pralinek

Parfémovou kompozici Mexx Forever Classic Never Boring For Her v prvních minutách definují tóny hrušky nashi, černého rybízu, mandarinky a broskve. Následuje jemné květinové opojení z lotosu a fialkových lístků. Smyslnou tečku dodává mixu pralinka v doprovodu pižma a santalového dřeva. S vysoce inspirativní vonnou řadou Mexx Forever Classic Never Boring nemá nuda šanci!

Skvělá vonná trojka ke každodennímu využití

Toaletní voda, tělový sprej a deodorant Mexx Forever Classic Never Boring je skvělá vonná trojka ke každodennímu využití. Toaletní vodu můžete aplikovat ráno na pulzní body pokožky a tělový sprej si vzít v kabelce do terénu, aby její účinek umocnil během dne. Deodorant je pak neocenitelný pro eliminaci tělesného pachu i péči o podpaží.

Doprava:
Platba:
Certifikace: