Mexx Fly High Woman

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Fly High Woman

Chcete se cítit svěže, půvabně, sebevědomě a také sexy? Sáhněte s důvěrou po vůni Mexx Fly High Woman! Nizozemská značka Mexx, založená již roku 1986, je stále hrdě na výsluní módního průmyslu. Zákazníky ráda překvapuje mladistvou módou, doplňky, hodinkami a trendovými parfémy pro každodenní použití.

Mexx Fly High Woman: jiskřivý vodní meloun a červený rybíz

Květinově-ovocná toaletní voda pro moderní ženu Mexx Fly High Woman (2007) startuje svěžími tóny červeného rybízu, yuzu a melounu. V srdci se vyjímá madagaskarský jasmín, májová růže a omamný šeřík. Základu vládne erotizující pižmo, cedrové a santalové dřevo. S toaletní vodou Mexx Fly High Woman, ideální pro teplé jarní a letní dny, se pomyslně vznesete až k nebi. Můžete ji aplikovat jak na prokrvená místa pokožky, tak na oblečení. Na textiliích vám mnohdy vydrží až do vyprání. Po několika hodinách je dobré nástřik toaletní vody zopakovat – k tomu účelu se hodí cestovní plnitelný flakon.

Pro správné spárování to chce ještě vůni Fly High Man

Zároveň s vůní Fly High Woman vznikla i kompozice Fly High Man, založená na černém rybízu, tangerince a bazalce. Flakonky jsou designově shodné, vyladěné pro ženy do růžova a pro muže do modra. Budou se skvěle vyjímat na vašem toaletním stolku a jakmile někde vyrazíte, nezůstanete díky originálnímu aromatu Fly High bez povšimnutí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest