L'Oréal Paris Studio Line

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Studio Line

Vlasový styling je dnes úplná věda. Víte, že existuje i lepidlo na vlasy s extra silnou fixací? A nejen to – produkt Indestructible Extreme Glue z kosmetické řady L'Oréal Paris Studio Line je také velmi žádaný. Stejně jako rozmanité vlasové vosky, gely, pasty, modelační krémy, pěnová tužidla či stylingové gumy, které na svých obalech nesou označení Studio Line.

L'Oréal Paris Studio Line: Kouzlení s vlasy

Tradiční francouzská značka L'Oréal Paris je uznávaná především díky jakostní a novátorské vlasové, tělové, pleťové, ale také dekorativní kosmetice. Výrobky z řady L'Oréal Paris Studio Line umožňují přímo vlasová kouzla a používají je kadeřnické salony i domácnosti z celého světa. Pro dosažení profesionálních výsledků nemusíte být odborníkem. Stačí mít cit pro vlasovou péči a chuť experimentovat. O vše ostatní se postará L'Oréal Paris Studio Line.

Jedinečné vosky, gely, tužidla… Vybírejte!

Vyzkoušejte například oblíbený vosk na vlasy L'Oréal Paris Studio Line Style Rework Architect Shine Wax 24H. Nanáší se na suché i vlhké vlasy, které perfektně vytvaruje. „Tento vosk používám již několik let. Občasný výpadek na trhu mě donutil vyzkoušet i jiné značky, ale nenašla jsem v žádném adekvátní náhradu; tento je super,“ uvedla v online recenzi jedna uživatelka. Dalším zajímavým výrobkem řady je pěnové tužidlo Curl Power Mousse, které zkrotí kudrnaté a vlnité vlasy do upraveného účesu, nebo přirozeně lesklý modelační vosk na vlasy Fix & Shine Shining Wax. A účes vytvarovaný gelem Xtreme Hold 48H vydrží až dva dny. Výhodou jsou také vlídné ceny vlasového stylingu L'Oréal Paris Studio Line, díky nimž je dostupný i teenagerům se skromným kapesným.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest