Nastavení filtrů

L'Oréal Paris Elseve Fibralogy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Elseve Fibralogy

Chcete mít vlasy jako lví hřívu? Pak zkuste žádanou kosmetickou řadu L'Oréal Paris Elseve Fibralogy. Osvědčené přípravky v modrých lahvičkách vaše vlasy při pravidelném používání dlouhodobě vzpruží a posílí.

L'Oréal Paris Elseve Fibralogy: dechberoucí objem vlasů s Filloxanem

Nejdříve použijte šampon pro jemné vlasy bez objemu L'Oréal Paris Elseve Fibralogy. Přípravek zahrnuje výkonnou složku Filloxane, která se dostane dovnitř vlasového vlákna a posílí ho zevnitř. A to není vše! Čím vícekrát tento šampon použijete, tím více vaše vlasy zesílí a zvětší se jejich objem. Vlasy budou pevné, pružné a plné vitality. Použití je snadné: navlhčete vlasy, naneste šampon, vytvořte bohatou pěnu a důkladně opláchněte.

Vytoužený objem a zesílení vlasů podpoří balzám ze stejné řady. Vmasírujte ho do vlhkých vlasů, nechte působit dvě minuty a opláchněte. V rámci řady můžete získat rovněž vlasovou masku a booster, ale i s pouhým šamponem dosáhnete pozoruhodných výsledků. Jemným splihlým vlasům, jako bez života, je díky řadě L'Oréal Paris Elseve Fibralogy konec!

Pokud chcete mít silnější kadeře, vsaďte na Elseve Fibralogy

Pokud chcete mít silnější kadeře, vybírejte si lehkou vlasovou kosmetiku pro zvýšení objemu vlasů, sáhněte po regeneračních šamponech a kondicionérech, zvolte si účes a styling vhodný pro jemné vlasy, vyhýbejte se nadměrnému fénování, kulmování a žehlení vlasů. Řada L'Oréal Paris Elseve Fibralogy je pro jemné splihlé vlasy tou pravou. Tak neváhejte a zajistěte si ji ještě dnes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest