L'Oréal Paris False Lash

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris False Lash

Řasenky z řady L'Oréal Paris False Lash umí doopravdy kouzlit: v jediném kroku řasy zvýrazní, natočí, oddělí, prodlouží i posílí z hlediska objemu! Jednoduše – budou vypadat jako umělé. Jak známo, k očím se stahuje pozornost nejvíce, proto je dobré věnovat očnímu makeupu pozornost, kterou si zaslouží. Díky řasence L'Oréal Paris False Lash okamžitě zabodujete – v interiérech i venku.

L'Oréal Paris False Lash: velmi žádané řasenky s efektem umělých řas

Můžete si vybrat řasenku False Lash Bambi Oversized Eye se super moderním černým designem nebo False Lash Bambi Eye ve svůdném stříbrném provedení. Bílý design je pak zasvěcen voděodolné řasence z řady False Lash. Funkce všech je odborníky značky L'Oréal Paris vyladěná do nejmenších detailů. Na vás je pouze řasenku precizně nanést a vydat se zdobit svět! Občas se na trhu objevují i dárkové kazety, kde je řasenka L'Oréal Paris False Lash doplněna třeba kosmetickou taštičkou.

Výrazné přispění ke zdravému pocitu vlastní hodnoty

Dekorativní kosmetika značky L'Oréal Paris je vždy zárukou úspěchu. Sledujte na stránkách našeho e-shopu, jaké inovace zase přinesla na trh pro podtržení vaší jedinečné osobnosti. Známý slogan L'Oréal Paris – Protože vy za to stojíte – se s řasenkami L'Oréal Paris False Lash naplňuje na 100 %. Máloco se totiž postará o ženskou sebejistotu tak dobře, jako řasy nalíčené důmyslnou řasenkou. „Naše mise v budování ženského sebevědomí bude ukončena v momentě, kdy ženám již nebudeme muset jejich hodnotu dále připomínat,” hlásá Delphine Viguier-Hovasse, globální prezidentka značky L’Oréal Paris. Bude pro vás tímto zlomovým okamžikem pořízení řasenky False Lash…?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest