L'Oréal Paris Magic Retouch

Získejte slevu 20 % k nákupu dekorativní kosmetiky značky L’Oréal Paris nad 499 Kč. Zadejte kód LP20MAKEUP v prvním kroku nákupního košíku a sleva je vaše!  

Akce platí od 20. 2. do 4. 3. 2024. Slevový kód je možné uplatnit pouze na e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Magic Retouch

Hledáte elegantní domácí řešení, když není čas na dobarvování vlasů, nebo se už blíží termín dalšího kadeřnického zásahu? Zkrášlení a omládnutí jako mávnutím kouzelného proutku docílíte použitím vychytávek z řady L'Oréal Paris Magic Retouch. Některé ženy je nasazují jen nouzově a další cíleně – za účelem prodloužení intervalů mezi barveními v kadeřnickém salonu. Využijte i vy tuto moderní vlasovou kosmetiku francouzského gigantu L'Oréal, s níž se hravě a diskrétně dostanete k vysněným výsledkům.

L'Oréal Paris Magic Retouch: kosmetika pro rychlou retuš šedivých vlasů

Nejoblíbenější z řady L'Oréal Paris Magic Retouch je vlasový korektor, který během tří sekund dokonale zakryje šediny a odrosty. Stačí ho nastříkat ke kořínkům suchých vlasů ze vzdálenosti 10 centimetrů – obvykle na pěšinku a skráně. Při aplikaci dejte pro jistotu pozor na oblečení, i když by přípravek neměl zanechávat stopy. Intenzivní barevné pigmenty dobře přilnou k vlasům a vydrží na nich do dalšího umytí. Na výběr jsou samozřejmě korektory Magic Retouch pro všechny odstíny vlasů, od světlých blond přes rozmanité hnědé až po černý.

Kromě korektoru ve spreji existuje i „desetiminutová“ barva na odrosty

Jsou-li vaše odrosty už výraznější, máte před sebou důležitou akci a nestíháte kadeřnici, vyzkoušejte permanentní barvu na rychlé zakrytí odrostů z řady L'Oréal Paris Magic Retouch. Nanáší se pomocí plastového nebo štětečkového aplikátoru, nechá působit 10 minut a opláchne. Plně zakryje šediny a splyne s barevným tónem vlasů, na nichž se udrží až čtyři týdny. Balení permanentní barvy na odrosty L'Oréal Paris Magic Retouch zahrnuje vše potřebné: barvicí gel, oxidační činidlo, rukavice, aplikátory i návod k použití.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest