Nastavení filtrů

L'Oréal Paris PRO XXL

Získejte masážní váleček L'Oréal Paris Face Roller + Gua Sha k nákupu značky L'Oréal Paris nad 499 Kč. 

Akce platí od 12. 9. 2023 do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris PRO XXL

Řasenka je osvědčeným průvodcem na cestě ženské elegance. Zdůrazní každé mrknutí, rozjasní každý den a podtrhne osobnost. Je tajemným dotekem, který ženský vzhled povýší na úroveň neodolatelné přitažlivosti. Stačí pár tahů šikovnou řasenkou, a hned získáte nový pohled na svět, záblesk radosti a sebevědomí. Řasenky z populární řady L'Oréal Paris PRO XXL svůj účinek naznačují už názvem: vykouzlí vám objemné, přímo XXL řasy.

L'Oréal Paris PRO XXL: oboustranné řasenky a až 17× větší objem

V řadě L'Oréal Paris PRO XXL figuruje červená oboustranná tvarující řasenka s liftingovým účinkem, obohacená keratinem, bílá oboustranná objemová řasenka s 3D efektem, s biotinem a panthenolem, nebo modrá oboustranná prodlužující a objemová řasenka. Na jedné straně produktu vždy najdete objemovou podkladovou bázi a na druhé straně samotnou černou řasenku s příslušnými funkcemi. Nejoblíbenější červený model slibuje u své báze až 17násobné zvětšení objemu řas. A to zní lákavě, co říkáte? Ostatně ženy, které napsaly recenze, by ji rozhodně doporučily svým známým.

Objevte nový level nalíčení řas s legendární značkou L'Oréal Paris

Díky neustálému výzkumu a inovacím se značka L'Oréal Paris už někdy v půlce 20. století stala lídrem na trhu s řasenkami a postupně si vybudovala loajální zákaznickou základnu po celém světě. Vsaďte na řasenky z řady L'Oréal Paris PRO XXL a získáte věrné přítelkyně, které vás podpoří na každém kroku vaší cesty k sebeurčení. Podle svého přání s nimi vytvoříte nalíčení, které může být jednou svůdné a přitom přirozené, podruhé zas dráždivě smyslné a plné energie. Tak neváhejte a vykročte do nového dne s řasenkou L'Oréal Paris PRO XXL!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest