L'Oréal Paris Préférence

Získejte slevu 25 % k nákupu vybraných produktů značek NYX Professional Makeup, Essie, L’Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline. Zadejte kód VIRAL25 v prvním kroku nákupního košíku a sleva je vaše! 

Akce platí od 9. 4. do 22. 4. 2024. Slevový kód je možné uplatnit pouze na e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Préférence

S nádhernými barvami na vlasy L'Oréal Paris Préférence docílíte i doma profesionálních výsledků. Celý proces zvládnete hravě: barvicí gel nalejete do lahvičky s oxidačním činidlem a vše důkladně protřepete. Pak si nasadíte ochranné rukavice a nanesete směs na vlasy od kořínků po konečky. Necháte půl hodiny působit a opláchnete. Aplikujete závěrečnou péči a po chvilce opět opláchnete. Hotovo – stačí upravit vlasy dle svých zvyklostí a můžete vyrazit do ulic!

L'Oréal Paris Préférence: oslňující barvy na vlasy s dlouhodobým efektem

Základem řady je jasná, intenzivní barva L'Oréal Paris Préférence, která spolehlivě překryje i výrazné šediny a svými pigmenty odrážejícími světlo vytvoří přirozené barevné odlesky. Obsahuje vitamin E pro výživu a posílení vlasů. Také ochrání vlasový porost před UV zářením a snadno se aplikuje. V balení získáte vše potřebné pro nabarvení vlasů: barvicí gel, oxidační činidlo, závěrečnou péči, pár rukavic a návod. Na výběr jsou rozmanité hnědé i blond barevné odstíny.

Poznejte i další barvy na vlasy z řady L'Oréal Paris Préférence

Řada zahrnuje také působivou barvu na blond i šedivějící vlasy L'Oreal Paris Préférence les Blondissimes Hair Colour. Odstín Ultra Platinum je zvlášť zářivý a na vlasech ho zaznamenáte až 8 týdnů. Barva na vlasy L'Oreal Paris Préférence Féria Hair Colour vytváří hluboké blond, černé nebo oranžové tóny. Zahrnuje Hi-Shine Complex pro oslnivý lesk, stejně jako barva na vlasy L'Oreal Paris Préférence Récital Hair Colour. U tohoto modelu jde nejvíce na odbyt blond odstín 92. Pokud se vám líbí nápadnější vlasy jako růžové, šedé, oranžové, fialové, červené…, prozkoumejte varianty barvy na vlasy L'Oréal Paris Préférence Vivid Colors. Také u ní se můžete spolehnout na stoprocentní překrytí šedin.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest