Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

L'Oréal Paris Telescopic

Získejte podklad pod make-up L'Oréal Paris Prime Lab 24H Matte Setter (10 ml) jako DÁREK k nákupu značky L'Oréal Paris nad 499 Kč.

Akce platí od 7. 5. do 20. 5. 2024 nebo do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Telescopic

Sáhněte po žádané francouzské řasence, která řasy krásně prodlouží, rozčeše i natočí, přičemž neopadává a nedráždí oči. Model L'Oréal Paris Telescopic má šikovný tenký kartáček, s nímž se pracuje jedna radost!

L'Oréal Paris Telescopic: pro řasy delší až o 60 %

Řasenka L'Oréal Paris Telescopic dokáže prodloužit řasy tak, že budou vypadat o 60 % delší. Zároveň je vytvaruje a zahalí do intenzivní, svůdné černi. Flexibilní kartáček důkladně a trvanlivě obarví každou řasu, zvláště když při líčení použijete techniku cik-cak. Pro ještě lepší efekt naneste druhou vrstvu. Podle ohlasů umí tato řasenka překvapit a vykouzlit dlouhé řasy, i když vás jimi příroda neobdařila. Ostatně, právě pro dívky a dámy s kratšími řasami je určena kategorie Prodlužující řasenky. U modelu L'Oréal Paris Telescopic máte na výběr odstín „black“ a ještě černější „extra black“. To by v tom byl čert, aby vaše řasy konečně nevynikly.

Malých ženských radostí není nikdy dost

Dekorativní kosmetika patří mezi pět hlavních kategorií legendární značky L'Oréal Paris. A s ní barvy na vlasy, vlasová péče, styling a péče o pokožku. Značka přináší celému světu jakostní produkty, které nenabourávají rodinné rozpočty. Vychází z výsledků nejnovějších výzkumů, uplatňuje moderní technologie, inovace a v recepturách využívá efektivní složky. Výsledkem je luxusní kosmetika pro všechny věkové kategorie a každý typ pleti. Malých ženských radostí není nikdy dost a řasenka jako L'Oréal Paris Telescopic k nim určitě patří. Neváhejte a přidejte si ji do své kosmetické výbavy, nebo s ní příjemně překvapte třeba kamarádku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest