L'Oréal Paris Air Volume

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Air Volume

Řasenka je v současnosti pro většinu žen klíčovou dekorativní kosmetikou. Kdo by si nepřál mít vmžiku oslnivě dlouhé, objemné vějíře řas! Dobře vybraná řasenka opravdu plní, k čemu se zavazuje: vyčaruje perfektní, oddělené řasy s trvanlivostí celý den bez rozmazávání a drolení. Právě takový efekt přinášejí půvabné řasenky z řady L'Oréal Paris Air Volume.

L'Oréal Paris Air Volume: a krása vašich řas se bude hvězd dotýkat…

Řasenka L'Oréal Paris Air Volume dodá vašim řasám úžasný objem bez náznaku zatížení. Určitě uvítáte její hypoalergenní složení vhodné pro citlivé oči. V životě skoro každé ženy se totiž vyskytují situace, kdy se oči stávají citlivějšími.

Do vaší kosmetické taštičky může přibýt také řasenka L’Oréal Paris Air Volume 30H Mega Black s extra černými pigmenty, odolná vůči vodě i otěru. Také její krémové složení šlehané vzduchem zajistí maximální lehkost řas a šikovný kartáček se zdvojenými vlákny neopomine žádnou řasu.

Vytvořte si několika tahy smyslné řasy s neodolatelným objemem

Řasenky z řady L'Oréal Paris Air Volume se jistě stanou vašimi oblíbenými každodenními společnicemi. Jak postupovat při líčení řas? Aplikátorem pohybujte směrem tam a zpět a zároveň ho táhněte od kořínků ke konečkům řas. Pro maximální objem vytvořte další vrstvy. A víte, že řasenka L'Oréal Paris Air Volume dokáže řasy také natočit? Stačí v závěru líčení natočit řasy na kartáček a podržet ho v této poloze asi 10 vteřin. Řasenku vždy rychle uzavřete, aby ji nevysušil vzduch.

Doprava:
Platba:
Certifikace: