Nastavení filtrů

L'Oréal Paris Elseve Bond Repair

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Elseve Bond Repair

Možná i vy trpíte poškozenými vlasy v důsledku používání horkých nástrojů, chemických úprav a častého barvení. Dopřejte si dosud nejsilnější obnovu vlasů od značky L'Oréal Paris! Průlomová řada L'Oréal Paris Elseve Bond Repair nabízí několik produktů, které jsou snadno použitelné a značně zlepší zdraví vašich vlasů i jejich atraktivitu.

L'Oréal Paris Elseve Bond Repair: Vitální vlasy bez kompromisů

Tajemstvím účinnosti této dámské vlasové kosmetiky je Bond Repair Complex v koncentraci 5, 10 nebo 12 %, který pomáhá opravovat poškozenou vazbu uvnitř vlasového vlákna. Kromě toho v ní najdete kyselinu citronovou, která snižuje hodnotu pH, čímž také výrazně přispívá k efektivitě. Neváhejte: vaše vlasy si zaslouží to nejlepší, zhmotněné řadou produktů Elseve Bond Repair od L'Oréal Paris.

Tipy na vlasovou péči L'Oréal Paris Elseve Bond Repair

Základem je obnovující šampon L’Oréal Paris Elseve Bond Repair Shampoo, který kromě šetrného umytí vaše vlasy také výrazně posílí. Díky hloubkové regeneraci se v budoucnu omezí jejich lámavost. „Vyšší cena než u jiných šamponů od této značky, ale výsledek za to stojí,“ potvrzuje um šamponu Lenka. Nedílnou součástí šamponu je stejnojmenný kondicionér, zaměřený kromě obnovy vlasů i na usnadnění rozčesávání. Zajímavým, novátorským produktem je před-šamponová péče L’Oréal Paris Elseve Bond Repair Pre-Shampoo. Nanáší se před mytím vlasů, lehce vmasíruje a po chvíli opláchne. Všechny produkty z řady posilují vlasy zevnitř, zanechávají je hedvábně jemné, hladké a měkké.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest