Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5

Ubírají vám na atraktivitě oslabené, velmi suché až viditelně poškozené vlasy? Uveďte je opět do kondice pomocí osvědčené francouzské kosmetiky z řady L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5.

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5: hned 5 benefitů pro vaše vlasy v nouzi!

Přípravky z řady L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 poskytnou vašim vlasům v nouzi hned 5 benefitů: posílení a ochranu před lámavostí, zvýšení pružnosti a lesku, intenzivní hydrataci, zjemnění a zabránění třepení konečků. Budete-li postupovat systematicky, velice brzy vás potěší vitální vlasy, které hned tak něco nerozhází. Péče přitom není časově náročná, například vlasová maska L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 se nechává působit jen dvě minuty a k dispozici je i krém na umyté, dosud vlhké vlasy, který se neoplachuje.

Od šamponů přes balzámy a masku k bezoplachovému krému

Základem řady L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 je regenerační šampon obohacený o 2% regenerační koncentrát s keratinem. Můžete však zkusit i jiný model, obnovující šampon „Extreme“, jehož aktivní látky umí zacelit prasklinky ve vlasových vláknech. Výsledkem je uhlazení a zvýšení lesku vlasů. V sortimentu řady najdete také obnovující balzámy, vlasovou masku s měsíčkem a ceramidy či bezoplachový krém, slibující 98% regeneraci vlasů již po prvním použití. Ochrání je i při tepelném stylingu. Ulevte svým vlasům od lámavosti, dehydratace, hrubosti, křehkosti a roztřepených konečků soustavnou péčí řady L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest