Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Řada
Typ produktu
Cena
-

Dermacol

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Dermacol

Značka Dermacol patří mezi největší česká bohatství a je u nás nejprodávanější tuzemskou kosmetikou. Svou kvalitou mnohdy předčí dražší zahraniční značky. Mezi neměnné zásady Dermacolu patří produkce hypoalergenní, přísně klinicky zkoušené a na zvířatech netestované kosmetiky. Určitě budete znát legendární make-up Cover, oční stíny, linky, odličovače, populární vyhlazující bázi pod make-up, péči o pleť Elixir, řadu Enja pro zeštíhlení, opalovací prostředky či nádherně vonící a vyživující sprchové gely Dermacol. Vyberte si značku, která nás hrdě reprezentuje po celém světě!

Dermacol: Česká kosmetika známá i v Hollywoodu

Ryze česká kosmetická značka Dermacol vznikla na počátku 60. let 20. století, nejdříve pro potřeby Filmového studia Barrandov v Praze. Díky úspěšné spolupráci odborníků z filmových studií a dermatologů z Ústavu lékařské kosmetiky brzy světu představila velký hit – vůbec první krycí make-up. Licence make-upu Dermacol se roku 1965 prodala do zářícího Hollywoodu a začala sloužit slavným osobnostem. Produkty Dermacol svou dynamiku udržují i nadále a jsou dostupné ve více než 60 zemích. Stále vzniká něco nového a zajímavého, například řada pánské kosmetiky.

Naličte se jako hvězda s českou kosmetikou Dermacol!

Světové hvězdy jsou neustále pod drobnohledem a mají okolo sebe týmy vizážistů, takže se jimi vyplatí inspirovat. Vždy perfektně upravená Angelina Jolie radí: „Základem mého líčení je báze a make-up v přirozeném tónu. Oči a obočí zvýrazňuji hnědými měkkými tužkami a kouřovými stíny, na rty nanáším pouze lesk.“ Dramatického kouřového líčení úspěšně využívá i proslulá Victorie Beckham. A co je tajemstvím svěžího a přirozeného make-upu vévodkyně Kate, manželky následníka britského trůnu? Dosahuje ho aplikací BB krému, který sjednotí pleť, tekutými očními linkami, růžovou tvářenkou a leskem na rty. Nejlepší tipy na jmenované kosmetické produkty i řadu dalších naleznete právě u české kosmetické značky Dermacol, která má už více než půl století zvučné jméno i u zahraničních celebrit. Z českých hvězd si ji oblíbily například herečky Jana Paulová, Simona Postlerová či modelka Iva Kubelková.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest