L'Oréal Paris Elnett

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Elnett

Správný lak na vlasy vám zajistí perfektní účes i ve vlhku, větru nebo jiném nečasu. Moderní laky poskytují vlasům kromě fixace také vysoký lesk, flexibilitu a hebkost. Některé je dokonce ochrání před neblahými vlivy nadměrného slunečního záření. Dnešní laky už vlasy neslepují, naopak pomáhají k přirozenému vzhledu účesu za jakýchkoli okolností. Na výsluní zákaznického zájmu se hřejí také laky na vlasy L'Oréal Paris Elnett.

L'Oréal Paris Elnett: populární laky na vlasy s různými funkcemi

V žádané řadě L'Oréal Paris Elnett najdete lak na vlasy s normální, silnou či extra silnou fixací, ale i lak s UV filtrem pro barvené vlasy. Ten kromě zafixování účesu také ochrání barvu před UV zářením a souvisejícím vyblednutím. Speciální technologie mikrodifuze umožňuje jemné rozprašování laku bez slepování vlasů. V případě potřeby ho snadno odstraníte vyčesáním. Další možností jsou laky na vlasy L'Oréal Paris Elnett pro zvýšení objemu nebo posílení vitality – obohacené třeba arganovým olejem. Laky na vlasy L'Oréal Paris Elnett stačí pořádně protřepat a nastříkat na upravené vlasy ze vzdálenosti 20 až 30 centimetrů.

Také značka L'Oréal Paris vyvíjí skladná ekologická balení

V poslední době se laky na vlasy L'Oréal Paris Elnett objevují na trhu i v praktickém stlačeném, tedy menším provedení. Lahvička, ideální do kabelky, má přitom úplně stejnou vydatnost jako tradiční láhev. Inspirujte se inovacemi legendární francouzské značky L'Oréal Paris, jejíž základy položil talentovaný chemik Eugène Schueller už v roce 1907

Doprava:
Platba:
Certifikace: