Kallos Cosmetics

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Kallos Cosmetics

Populární značka Kallos Cosmetics obsahuje vynikající, velkoobjemové a cenově dostupné kosmetické produkty pro péči o vlasy, tělo, pleť i líčení. Nejslavnější je vlasová kosmetika Kallos, k níž náleží moderní šampony, kondicionéry, regenerační mléka, masky, vyživující oleje, stylingy, laky… Chcete-li mít lesklé, jemné a pevné vlasy bez roztřepených konečků, zapátrejte právě mezi výrobky Kallos Cosmetics. Obnovte s pomocí této osvědčené značky zdravý vzhled vašich vlasů a pleti!

Kallos Cosmetics: Vlasový mág z Maďarska

Rodinnou kosmetickou značku Kallos založil v roce 1978 János Kallós v maďarské metropoli Budapešti. Její výroba se zakládá na vlastním laboratorním vývoji, nejmodernějších technologiích a nejlepších surovinách. Zvláštní pozornost firma věnuje i působivému balení všech svých produktů. V Maďarsku a Rumunsku je Kallos už léta vedoucí značkou v oblasti profesionální péče o vlasy. Dnes se těší přízni zákazníků v 19 zemích Evropy, Kanady a Spojených států amerických. Obchodní partneři s ní často spolupracují i několik desetiletí, protože si cení jejího spolehlivého servisu a neustálých inovací.

Co o Kallos Cosmetics říkají naši zákazníci

„Nádherná vůně, super velké balení, pumpička, skvělé i jako dárek,“ hodnotí jedna ze zákaznic velmi žádaný litrový sprchový krém Kallos Cosmetics SPA Beautifying s růžovými extrakty. Uživatelé chválí také vyživující vlasový olej Kallos Cosmetics Elixir Hair Beautifying Oil nebo šampon pro suché vlasy Kallos Banana Fortifying Shampoo. Vynikající recenze má i maska pro lesk a hebkost vlasů Kallos Cosmetics Caviar. Například: „Velké množství za dobrou cenu.“ „Po této masce se krásně rozčesávají vlasy.“ Na odbyt jde rovněž produkt Kallos Profi Pil Eyelash And Eyebrow, který dodá krásnou a intenzivní barvu řasám i obočí. Více než 150 výrobků Kallos Cosmetics čeká také na vás, stačí si vybrat ten pravý…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest