Kallos Cosmetics KJMN

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics KJMN

Značka Kallos Cosmetics pochází z Maďarska a dnes se těší velkému zájmu evropských i zámořských spotřebitelů. Nabízí totiž znamenité, velkoobjemové a cenově dostupné kosmetické produkty pro péči o vlasy, tělo, pleť i líčení. Nejznámější je vlasová kosmetika Kallos, s níž snadno docílíte zdravého vzhledu vlasů u všech rodinných příslušníků.

Kallos Cosmetics KJMN: Moderní vlasová a sprchová péče

Řada Kallos Cosmetics KJMN obsahuje rozmanitou vlasovou kosmetiku doplněnou vyživujícími sprchovými gely. Vznikla na základě spolupráce s předními kosmetickými ústavy, s cílem nabídnout spotřebitelům účinnou, novátorskou a přitom levnou kosmetiku s přitažlivým designem. Záměr firmě vyšel – produkty KJMN jdou rychle na dračku.

Vlasové spreje, oleje a další tipy na Kallos Cosmetics KJMN

Nejoblíbenější produkty řady Kallos Cosmetics KJMN jsou: Flat Iron Spray – sprej pro ochranu vlasů před teplem, 14 in 1 Keratin – regenerační sérum na vlasy, Volumizing Spray – sprej pro objem vlasů, Hair Straightener Spray – sprej pro narovnávání a žehlení vlasů či Elixir Hair Beautifying Oil – vyživující vlasový olej. Jedna uživatelka o něm říká: „Velmi dobrý olej, vlasy mám po něm krásně hebké a netřepí se mi tolik konečky.“ Vyhledávaný je také KJMN šampon na vlasy s keratinem, hydratační vlasové mléko a hydratační sprchový gel. Mnohé výrobky mají obsah 1000 ml a cenově se stále vejdou do stokoruny. Neváhejte – Kallos Cosmetics KJMN dobře slouží, šetří vaši peněženku a v domácnosti dlouho vydrží.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest