Kallos Cosmetics Gogo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Gogo

„Skvělý šampon, voňavý, krásné vlasy, cena parádní. Kupuji opakovaně.“ Zajímá vás, o čem je řeč? Takovou recenzi získal od paní Dany regenerační a vyživující šampon Repair z kosmetické řady Kallos Cosmetics Gogo. Naše zákaznice oceňují i příjemnou vůni a nízkou cenu osvěžujícího sprchového gelu Gogo Refreshing nebo silnou fixaci gelu na vlasy z této řady. Jednoduše s ním vytvoříte účes podle svých představ, a ten vám bude držet po celý den.

Kallos Cosmetics Gogo: Super kosmetika za hubičku

Značka Kallos Cosmetics, dnes populární v Evropě i zámoří, vznikla roku 1978 v Budapešti. Zahrnuje velkoobjemové a široce dostupné kosmetické produkty pro péči o vlasy, tělo, pleť i líčení. Nejznámější je vlasová kosmetika Kallos, k níž náleží moderní šampony, kondicionéry, regenerační mléka, masky, vyživující oleje, stylingy, laky… Žádaná je také řada Kallos Cosmetics Gogo – praktická kosmetika pro každodenní použití v pestrobarevných obalech.

Tipy na vlasovou a tělovou péči Kallos Cosmetics Gogo

O šamponu Gogo Repair už víte, a co přikoupit k němu? Určitě stejnojmenný regenerační kondicionér napravující poškozené vlasy či krém na ruce s vyživujícími oleji. Všechny výrobky Gogo Repair spojuje svěží růžový design. Pak je zde jásavě žluté hydratační tělové mléko, které se ihned vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. I ono má vynikající recenze, například: „Krémové, dobře se roztírá, cena skvělá.“ Mezi hojně objednávané produkty ze sortimentu Kallos Cosmetics Gogo patří i suchý šampon v tyrkysově modrém obalu, určený pro všechny typy vlasů. Stačí ho nanést ke kořínkům vlasů, promnout, zbytky vyčesat a hned můžete jít ven!**

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest