Kallos Cosmetics Profi Pil

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Profi Pil

Zvýrazněné řasy a obočí dokážou mistrovsky zvětšit a rozzářit obličej! Pokud je ale nechcete upravovat denně, jistě oceníte barvy na řasy obočí s dlouhotrvajícím efektem. Jsou k dispozici v několika odstínech, které by měly souznít s přirozenou barvou vašeho obočí, případně vlasů. V tomto sortimentu se těší velké oblibě řada Kallos Cosmetics Profi Pil. Stojí za ní rodinná kosmetická značka Kallos, kterou založil v roce 1978 János Kallós v maďarské metropoli Budapešti. Značka provozuje vlastní laboratoře, využívá nejmodernější technologie a vybrané suroviny. Pozornost věnuje i nápaditému balení své kosmetiky.

Kallos Cosmetics Profi Pil: barva na řasy a obočí jako ze salonu

Vyzkoušejte silné a působivé tóny hnědé, černé nebo grafitové barvy na řasy a obočí Kallos Cosmetics Profi Pil Eyelash And Eyebrow. I v domácích podmínkách vám zajistí nabarvení řas a obočí na profesionální úrovni.

Za pět až deset minut máte hotovo – a na dlouho

Barva Kallos Cosmetics Profi Pil Eyelash And Eyebrow se nanáší na suché, čisté řasy a obočí. K aplikaci potřebujete ještě tříprocentní aktivační peroxid, který je součástí řady. Jednoduše smícháte dva centimetry přípravku s deseti kapkami peroxidu a barvu nanesete pomocí vatového tamponku nebo tyčinky. Při zavřených očích necháte barvu působit pět až deset minut a zbytky setřete navlhčeným tamponkem. Hotovo – barva Kallos Cosmetics Profi Pil vám zajistí přirozený výsledek, který vytrvá.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest