Kallos Cosmetics Vegan Soul

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Vegan Soul

Nad hydratační a výživnou vlasovou péčí Kallos Cosmetics Vegan Soul zajásá každá milovnice zvířat. Neobsahuje totiž složky živočišného původu a také nebyla testovaná na zvířatech. Dnes už se ví, že jak vyvážená veganská strava, tak veganská kosmetika může být velmi zdravá a prospěšná. Přesvědčte se o tom sama pravidelným používáním šamponů či masek Kallos Cosmetics Vegan Soul, připravených pro vaše krásné vlasy i klid v duši.

Kallos Cosmetics Vegan Soul: 100% veganská vlasová péče

V rámci oblíbené řady Kallos Cosmetics Vegan Soul si můžete dopřát šampon a masku pro zvětšení objemu jemných vlasů, případně vyživující šampon a masku pro suché vlasy. První maska obsahuje vitaminy, kokosový olej, ženšen a extrakt z bambusu, druhá výtažky z mořských řas, vitaminy, vyživující avokádový, arganový a makadamový olej. Obě masky se nechávají působit na umytých vysušených vlasech pět minut. Po uplynutí této doby vlasy opláchněte. Veganská řada Kallos Cosmetics Vegan Soul se obejde bez parabenů, barviv, silikonů či minerálních olejů. Užívejte si rozmazlující přírodní péči o vaše vlasy!

Novodobé produkty tradiční maďarské kosmetické značky

Původem rodinná maďarská kosmetická značka Kallos Cosmetics přináší na trh znamenité, velkoobjemové a cenově příznivé kosmetické produkty pro péči o vlasy, tělo, pleť i líčení. Nejvíce ji proslavila právě vlasová kosmetika Kallos, zahrnující moderní šampony, kondicionéry, regenerační mléka, masky, vyživující oleje, stylingy i laky. Pokud vyznáváte veganský životní styl nebo s ním sympatizujete, určitě vyzkoušejte řadu Kallos Cosmetics Vegan Soul.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest