Kallos Cosmetics Botaniq

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Botaniq

Připravte svým vlasům luxusní zážitek s moderní kosmetickou řadou Kallos Cosmetics Botaniq! Poskytne vám širokou škálu posilujících produktů s okamžitou revitalizační péčí o každý pramínek vlasů.

Kallos Cosmetics Botaniq: vlasová péče s dotekem super ovoce a mořských řas

Na prvním místě stojí posilující šampon a kondicionér Superfruits, které dodají vašim vlasům potřebnou sílu a vitalitu. Tajemstvím jejich účinnosti je červené ovoce a komplex arganového, kokosového, avokádového, makadamiového a olivového oleje pro výživu a hloubkovou regeneraci vlasových vláken. Dalšími hity řady Kallos Cosmetics Botaniq jsou šampon pro regeneraci vlasů a revitalizační tonikum na vlasy Deep Sea. Obsahují vzácné výtažky z mořských řas a rostlinné proteiny, zdroje přírodního lesku a pevnosti vlasů. A co je skvělé, nezahrnují žádné parabeny ani barviva, takže se můžete těšit na skutečně čistou a šetrnou péči. Všechny výrobky z řady přinesou vašim vlasům potřebné živiny a také podpoří jejich růst. Jednoduše budou dýchat zdravím a krásou…

To nejlepší z přírody pro každodenní vitalitu vašich vlasů

Přírodní vlasová péče ženám umožňuje dosáhnout krásy bez agresivních zásahů. To je volba, kterou upřednostňují, aby si udržely pohodu a zároveň zdůraznily přirozenost vlasů. Řada Kallos Cosmetics Botaniq s úžasnými složkami si jistě získá vaše srdce. Tato kosmetika vás nadchne a obohatí vaši přírodní atraktivitu, bez ohledu na specifika vašich vlasů. Dopřejte si vlasovou péči na vrcholové úrovni s řadou Kallos Cosmetics Botaniq!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest