Kallos Cosmetics Cherry

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Cherry

Toužíte po svůdně provoněných, hebkých a lesklých vlasech, které hravě rozčešete? Pak ve své kosmetické rutině přivítejte báječnou řadu Kallos Cosmetics Cherry! Skládá se z šamponu a masky pro hloubkovou hydrataci a výživu i velmi suchých a roztřepených vlasů.

Kallos Cosmetics Cherry: výkonná vlasová kosmetika s vůní třešní

Šampon Kallos Cosmetics Cherry obohacuje vlasy vitaminy A, B1, B2, B6 a C i minerálními látkami. Výsledkem je vitalita, jemnost a zdravý vzhled vlasového porostu – kratšího i hodně dlouhého. Mytí bude doprovázet příjemná vůně třešní, čímž se tento rutinní proces stane potěšením pro více smyslů. Najednou můžete zjistit, že se na očistu vlasů těšíte jako na chvilku, kdy se s třešňovou aromaterapií zastavíte v běhu všedních dní…

Svou vlasovou péči umocníte shodně provoněnou maskou Kallos Cosmetics Cherry. Přípravek se skládá zejména z oleje z třešňových jadérek, minerálních látek a prospěšných vitamínů. Vmasírujte ho do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Nechte působit pět minut a pečlivě opláchněte. Maska dodá vašim vlasům vitalitu, půvab, lesk a neodolatelný vonný závoj.

Objevte i vy značku Kallos Cosmetics

Zárukou pevných vlasů bez roztřepených konečků je původem maďarská vlasová kosmetika Kallos Cosmetics. Zakládá se na nejmodernějších technologiích a nejlepších surovinách, přičemž je cenově dostupná nejširšímu okruhu uživatelů. Z Evropy značka expandovala i do Kanady a Spojených států amerických. Vyzkoušejte nyní řadu oblíbené vlasové péče Kallos Cosmetics Cherry, prostoupenou šťavnatým třešňovým aromatem. A prozkoumejte i další péči o vlasy, tělo a pleť, případně barvy na řasy a obočí od značky Kallos Cosmetics.

Doprava:
Platba:
Certifikace: