Kallos Cosmetics Lemon Balm

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Lemon Balm

Hledáte šampon, který vlasy spolehlivě, dlouhodobě odmastí a také příjemně provoní? Objevte dámskou kosmetickou řadu Kallos Cosmetics Lemon Balm! Jako bonus získáte super cenu za opravdu velké balení přípravku.

Kallos Cosmetics Lemon Balm: rozmazlující péče o vlasy

Blahodárné účinky tohoto šamponu na vlasy a vlasovou pokožku potvrzuje množství recenzí. „To, co slibuje opravdu plní – ideální šampon na mastné vlasy,“ říká jedna z nich. Vyzkoušejte ho i vy. Představte si, jak přeslička rolní jemně hladí vaše vlasy, snižuje tvorbu lupů a posiluje je od kořínků až po konečky. Jednoduše silou přírody obnovuje a chrání vaše vlasy před lámavostí.

Kopřiva dvoudomá se pak postará o silnou strukturu vašich vlasů. Její bohatý obsah kyseliny křemičité posiluje vlasy, zabraňuje jejich padání a reguluje produkci mazu. Vaše vlasy budou plné vitality a lesku, jako květy v prosluněném poli.

A co říct o citronové trávě, která dodává vlasům příjemný citronový nádech? Přináší nejen osvěžení, ale také oddálení stárnutí vlasových buněk. Díky svým antioxidačním vlastnostem zpomaluje proces šedivění vlasů, takže si můžete dlouho užívat života s mladistvými a vitálními vlasy.

Aplikace tohoto šamponu je hrou

Přivítejte přípravek Kallos Cosmetics Lemon Balm ve vlhkých vlasech a jemnými pohyby ho vmasírujte, dokud se nevytvoří nadýchaná pěna. Pak jen vlasy důkladně opláchněte a obdivujte výsledek. Opakujte tento rituál krásy, plný přírodního blahobytu, dle potřeby.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest