Kallos Cosmetics Silver Reflex

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Silver Reflex

Velkoobjemové a cenově příznivé produkty vlasové kosmetiky Kallos Cosmetics mají ve světě i u nás velmi dobré jméno. Náleží mezi ně také řada speciálně vyvinutá pro šedivé a blond vlasy – Kallos Cosmetics Silver Reflex.

Kallos Cosmetics Silver Reflex: tajemství efektních stříbrných odlesků vlasů

Objevte i vy šampon Kallos Silver Reflex, který dodává šedým a blond vlasům zář a působivé stříbrné odlesky. Díky dobré receptuře zároveň vlasy vyživuje a ochraňuje, aniž by je zbytečně zatěžoval. Vynikajícím doplňkem šamponu je maska na vlasy Kallos Cosmetics Silver Reflex Coloring Hair Mask, která ze šedých nebo odbarvených a melírovaných blond vlasů odstraňuje nepěkné žluté odstíny. Síla stříbrného tónu se při opakovaném používání masky Silver Reflex zvyšuje.

Šedivějící vlasy vzpruží řada Kallos Cosmetics Silver Reflex i Matka Příroda

Nenechte se rozhodit šedivěním vlasů! Při používání vlasové kosmetiky z řady Kallos Cosmetics Silver Reflex budou vaše vlasy svěží, hloubkově vyživené a na první pohled vitální, zářivě stříbřité, bez nežádoucí žluti.

A jak si můžete pomoci dary z přírody? Šedivění vlasů zpomaluje ibišek, přírodní surovina plná antioxidantů, ale také rozmarýn, šalvějové listy, jablečný ocet, cibulová šťáva, kofein či niacinamid. Barvu vlasů žen i mužů středního a staršího věku podporuje kokosové mléko, citronová šťáva nebo proteiny. Dříve se překrývaly šediny oplachy z heřmánku či bramborových slupek. Plusové body má také kombucha. Pokud ale nemáte na zkoušení přírodních receptů čas, zapátrejte s důvěrou v naší nabídce specializované vlasové kosmetiky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest