Kallos Cosmetics Professional

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kallos Cosmetics Professional

Trápí vás suché, lámavé, mdlé vlasy „bez života“? Tak s tím je teď konec – právě jste pro ně našla účinnou kosmetickou péči. S řadou vlasové kosmetiky Kallos Cosmetics Professional docílíte profesionálních výsledků i v pohodlí domova.

Kallos Cosmetics Professional: velká vzpruha pro problematické vlasy

Vyspělé kondicionéry Kallos Cosmetics Professional hloubkově vyživí i velmi suché a poškozené vlasy. K tomu udrží vlasovou pokožku dlouhodobě hydratovanou, takže vás nebude obtěžovat svědění. Můžete si vybrat jemný kondicionér Nourishing pro vitální, lesklé a hebké vlasy, případně kondicionér Professional Repair se silou kašmíru a keratinu pro báječně zregenerované vlasy. Oba přípravky jsou velkoobjemové a za cenu, která vás mile překvapí.

Řada Kallos Cosmetics Professional zahrnuje i bezprašný melírovací prášek pro rychlé a intenzivní odbarvení, který působí šetrně k vlasům i vlasové pokožce. Čím déle necháte přípravek působit, tím světlejší odstín melíru získáte.

Objevte i vy světoznámou kosmetickou značku Kallos Cosmetics

U původem maďarské kosmetiky Kallos Cosmetics chválí zákazníci vynikající poměr ceny, množství a výkonu. Není tedy divu, že značka z Evropy brzy expandovala i do Kanady a Spojených států amerických. Na této stránce se můžete podrobněji seznámit a také si komfortně objednat přípravky vlasové kosmetiky Kallos Cosmetics Professional. Neváhejte – vaše vlasy si díky ní budou libovat! Kromě péče o vlasy lze vyzkoušet i přípravky pro tělo a pleť, případně vyhlášené barvy na řasy a obočí Kallos Cosmetics.

Doprava:
Platba:
Certifikace: