Cuba

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Cuba

Parfémová značka Cuba je oblíbená nejen svými unikátními pánskými i dámskými vůněmi s nezaměnitelnou atmosférou Kuby, ale také flakony v podobě vyhlášených kubánských doutníků. Nejvíce žádaná je pánská toaletní voda Cuba Gold, „zlatá“ esence elegance pro muže, který se v jakémkoli prostředí ihned stane středem pozornosti. Dlouhotrvající parfémy značky Cuba se hodí ke každodennímu nošení i pro výjimečné příležitosti. Neváhejte – správně zvolená vůně dokáže s vaším sebevědomím divy…

Cuba: Parfémová díla s vůní Kuby

Francouzskou značku Cuba Paris zastřešuje společnost Fragluxe. Její designově atraktivní parfémová díla charakterizuje vysoká kvalita a nízká cena. Na konci druhého desetiletí třetího tisíciletí svět zná už více než 40 populárních vůní značky Cuba. Je mezi nimi i kolekce Prestige ve flakonech znázorňujících tři kubánské doutníky. Už si představujete, jak relaxujete na prosluněné Kubě? Užijte si vonné elixíry Cuba plnými doušky!

Recenze parfémů značky Cuba

„Je to opravdu chlapská vůně, která dlouho vydrží,“ stojí v jedné z mnoha pochvalných recenzí již zmíněné toaletní vody Cuba Gold pro muže. K dispozici jsou i dárkové kazety Cuba Gold s rozmanitým složením, stejnojmenný deodorant, antiperspirant či voda po holení. Chválená je rovněž pánská kompozice Cuba Red. „Klasická kvalitní kořeněná vůně pro konzervativního muže,“ hodnotí ji paní Jana. „Vtipný a hezký dáreček pro muže kouřícího doutníky,“ míní další uživatel. Dle ohlasů vyhovuje toaletní voda Cuba Red i ženám, které vyhledávají nepřeslazené vůně. Můžete ji tedy brát jako unisex a používat doma všichni společně. Dámy oslovuje například kořenitá parfémovaná voda Cuba Jungle Zebra s dominantními akordy vodní lilie. „Je trošku silnější, ale není vtíravá a neobtěžuje,“ říká o ní paní Eva. Vůni Cuba Tattoo, fialový „doutníček“ vyzkoušela také paní Jana, která online uvedla: „Super vůně… Výdrž dlouho.“ Parfémy Cuba, plné energie a svěžesti, čekají v e-shopu i na vás.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest