Cuba Heartbreaker

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Heartbreaker

Dopřejte si květinově-ovocnou vonnou řadu Cuba Heartbreaker! Tato cenově dostupná parfémovaná voda s doprovodnou kosmetikou je na trhu již od roku 1998 a stále se těší popularitě. Obsahuje totiž láskyplné květinově-ovocné vonné složky, které jsou zcela nadčasové, takže oslovují další a další generace žen.

Cuba Heartbreaker: od pomeranče přes pivoňku k pižmu

Celoroční, sladká, svěží, mladistvá dámská vonná kompozice Cuba Heartbreaker nabízí v úvodu intenzivní červený rybíz, který vám může připomenout úrodnou letní zahradu. Vedle něho figuruje pomeranč a růžový pepř. V srdci pak ucítíte sladkou fialku, jasmín, pivoňku a zelený čaj, v základu bílé cedrové dřevo, ambru a pižmo. Každá vrstva tohoto vonného mixu dokáže vyvolat jiné emoce – první optimismus, druhá nostalgii a třetí smyslnost. Vychutnejte si každou z nich!

Využijte vrstvení vůně Cuba Heartbreaker

Základem vonné řady Cuba Heartbreaker je parfémovaná voda, kterou aplikujte ráno na prokrvená místa vyčištěné pokožky a poté v několikahodinových rozestupech opakovaně. Do kabelky si můžete přibrat stejnojmenný deodorant, až už kuličkový, či ve formě spreje. V terénu, zvláště v létě, vám poskytne vítané osvěžení a spolu s ním obnovení základního provonění. Oblíbené jsou i dámské dárkové kazety Cuba Heartbreaker s radostným růžovým designem, obsahující kromě vůní třeba i tělové mléko. Všechny produkty z řady Cuba Heartbreaker spojuje shodná vůně, jejímž vrstvením docílíte mimořádně svůdného účinku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest