Cuba Gold

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Gold

Francouzská kosmetická značka Cuba se na trhu prosadila vůněmi s atmosférou prosluněné Kuby, s nimiž souzní flakony napodobující vyhlášené kubánské doutníky. Pánské i dámské parfémy Cuba v designu různobarevných doutníčků jsou plné energie a svěžesti. Náleží k nim i doprovodná kosmetika. Produkty značky Cuba lidé často kupují i jako dárky, zvláště pro pány, kterým je obtížné něco vybrat.

Cuba Gold: Tabáková vůně pravého muže

Nejoblíbenější je pánská toaletní voda Cuba Gold, „zlatá“ esence elegance pro muže, který se v jakékoli společnosti okamžitě stane středem pozornosti. Jejím vonným tajemstvím jsou pečlivě smíchané akordy levandule, bergamotu, skořice, kardamomu a kmínu. V nabídce řady Cuba Gold najdete i deodorant bez obsahu hliníku, antiperspirant, vodu po holení nebo dárkové kazety s různým složením (například toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml + sprchový gel 200 ml + deodorant 200 ml + toaletní voda 35 ml).

Z recenzí pánské kosmetiky Cuba Gold

„Je to opravdu chlapská vůně, která dlouho vydrží,“ stojí v jedné z mnoha pochvalných recenzí vůně Cuba Gold. Další uživatelé uvádějí: „Dobrá kosmetika za rozumnou cenu.“ „Příjemně voní, dlouhá výdrž.“ „Fakt silný koření.“ „Vtipný a hezký dáreček pro muže kouřícího doutníky.“ „Kupovala jsem ji synovi – když se navoní, můžu se učichat.“ „Osvědčená toaletní voda, kterou již roky daruji svému příteli.“ Láká vás dovolená na Kubě? Alespoň v mysli vás tam zavede kosmetika s mužnou vůní Cuba Gold…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest