Cuba Jungle

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Jungle

Toužíte po tom, aby vaše vůně probouzela všechny smysly, vábila ke koketování a podněcovala touhu? Dělá vám dobře, když cítíte v zádech mužské pohledy? Zde je inspirace – populární dámské vůně, doprovodná kosmetika a dárkové sady Cuba Jungle, provedené ve stylu kubánských doutníků.

Cuba Jungle: dámská vonná řada se smyslným, živočišným složením

Do vaší sbírky tajných ženských zbraní může přibýt aromaticko-kořeněná parfémovaná voda Cuba Jungle Zebra s leknínem, muškátovým oříškem a kardamomem. Vyniká nebývalou silou, ale přitom neobtěžuje. Přímo gejzírem nové energie je v létě citrusová parfémovaná voda Cuba Jungle Tiger. Flakonek s tygřím designem ukrývá vonnou tekutinu s aromatem magnolie, kosatce, zelené mandarinky, hyacintu, fialky, kašmírového dřeva a vetiveru. Plná paprsků slunce a optimismu je i celoroční květinová parfémovaná voda pro ženy Cuba Jungle Snake. V jejím vonném složení, uvedeném andělikou a tuberózou, nechybí králové květinové říše – jasmín a růže, opředeni neviditelnými nitkami erotizujícího pižma.

Správně vybrané vůně vystřelí vaše sebevědomí do nebeských výšin!

S parfémy a kosmetikou z řady Cuba Jungle se budete cítit sebejistě a svůdně v každé situaci. Parfémy, deodoranty či antiperspiranty Cuba jsou jakostní a cenově velmi dostupné, takže si z nich můžete doma vytvořit celou sbírku. Získáte zajímavou sérii dámských i pánských vonných doplňků k jakýmkoli příležitostem. Design napodobující proslulé kubánské doutníky je předurčen i k dárkovému využití.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest