Cuba Blue

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Blue

Na perutích vůně se dá v mysli přenést kamkoli… Třeba na prosluněnou Kubu! Chcete-li podtrhnout své mužské charisma, opatřete si Cuba Blue – svěží denní vůni složenou ze směsi elegantních dřev, pikantního koření, sexy pižma a lákavé, nasládlé vanilky. Získáte ji v nápaditém provedení imitujícím kubánský doutník. Stejně jako další parfémy značky Cuba je díky tomu i dobrým tipem na dárek.

Cuba Blue: dřevitě-kořeněná vůně pro zvýšení sex-appealu

Cuba Blue je okouzlující, šarmantní vonný doplněk pro moderního gentlemana. Objevuje se i v dárkových kazetách značky Cuba, v sériích parfémů ve flakonech v podobě doutníků. Jeden z uživatelů nazývá parfém opravdových mužů Cuba Blue „kočkolapem“. Neboli, dámám ve vašem okolí se z něho budou podlamovat kolena, protože kradmo, avšak neomylně útočí přímo na ženské instinkty. Dáte mu za pravdu? Dlouhotrvající vůně Blue se v každém případě hodí k běžnému nošení i pro výjimečné příležitosti.

Tipy na další pánské vonné řady značky Cuba

Vyzkoušejte i další oblíbené pánské vůně značky Cuba: Gold s vetiverem a levandulí v srdci, Black s citrusy a vzácnými dřevy či příjemně okořeněný mix Orange. Exotické ovoce kumquat, elegantní santal a svěží brambořík přináší toaletní voda Cuba Wild Heart. K vůním Cuba často náleží i deodoranty s antiperspiračními účinky – skvělí bojovníci proti potu. Zatímco toaletní voda se aplikuje na prokrvená místa pokožky (krk, zápěstí, loketní jamky…), deodorant použijte do podpaží. Díky praktickému balení můžete mít oba vonné doplňky pořád u sebe. Nebo si je vzhledem k dostupným cenám značky Cuba pořiďte hned několikrát – na doma, do práce i do auta.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest