Cuba Black

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Black

Sáhněte po vůni Cuba Black a přeneste se v mysli na prosluněnou Kubu, kde můžete hodit za hlavu všechny starosti. Parfémy značky Cuba jdou na dračku pro své skvělé vůně s atmosférou Kuby, pro design flakonků v podobě kubánských doutníků a rovněž příznivé ceny. Přitom nevoní takzvaně levně, ale jsou hodnotnými doplňky současných mužů a žen. Své hrdé místo má mezi nimi pánská vonná řada Cuba Black.

Cuba Black: šarmantní dřevitá vůně gentlemana

V pánské kompozici Cuba Black hraje prim elegance vzácného dřeva, s nímž se snoubí nasládlá levandule, smyslný jasmín, zemitý vetiver a citrusy v čele s příjemně nahořklým bergamotem. Podle uživatelů výdrž toaletní vody Cuba Black překoná mnohem dražší značky, tak neváhejte a vyzkoušejte ji také. Nejlépe se nosí od podzimu do jara, spíše odpoledne a večer. Nic vám nemusí bránit ve využití tohoto doplňku i na zimní večerní VIP akci. Za této situace přitvrďte v množství toaletní vody, aplikované na prokrvená místa pokožky – spánky, krční tepnu a zápěstí.

Objevte i antiperspirant a deodorant Cuba Black

V řadě Cuba Black si můžete zajistit také antiperspirant v kuličce se shodnou dřevitou vůní s osvěžujícími citrusy, který pokožku zároveň ochrání před nadměrným pocením a nepříjemným zápachem. Nanáší se do podpaží, kam toaletní voda nepatří, takže platí za jejího dokonalého parťáka. Podobné účinky má deodorant Cuba Black ve formě spreje, designově stříbrný „doutníček“. Svůdná je i dárková kazeta se dvěma velikostmi toaletní vody, sprchovým gelem a kosmetikou po holení. Vonná řada Cuba Black splní nároky na dárek pro muže, když potřebujete něco kvalitního, atraktivního a za rozumnou cenu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest