Cuba Royal

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Royal

Francouzská kosmetická značka Cuba, působící od sklonku 20. století, získala věhlas svými vůněmi i designem. Parfémy Cuba s prosluněnou náladou Kuby ukrývají nápadité flakony zpodobňující vyhlášené kubánské doutníky. Objevte na tomto místě luxusní, přímo královskou vonnou řadu Cuba Royal! Podtrhne váš mužský šarm při jakékoli příležitosti a jistě se stane zdrojem dámských komplimentů.

Cuba Royal: od A do Z vůně mužného tabáku

Jakostní vonnou kompozici Cuba Royal definuje cedrové dřevo, kadidlo, vanilka a zejména silný tabák, zahrnutý i do designu parfému evokujícího kubánský doutník. Oblíbená pánská vonná řada Cuba Royal nabízí toaletní vodu, vodu po holení, běžný deodorant či deodorant s antiperspiračním účinkem Cuba Royal a také toaletní vodu Cuba Royal Fortune. Vše je spolu sladěné a zaručí vám celodenní svůdný vonný účinek. Produkty z řady Cuba Royal bývají dostupné i v rámci atraktivních dárkových kazet.

Parfémy a kosmetika pro podporu sebevědomí a výlučnosti

Také toaletní voda Cuba Royal Fortune je královskou vůní pro sebevědomého muže. V ovocném úvodu předkládá pomeranč, grapefruit, bergamot a broskev, v srdci pikantní koření, levanduli, rozmarýn a pelargonii, v trvanlivém základu vetiver, tonkové boby, liči a týkové dřevo. Efekt toaletních vod znamenitě doplňují deodoranty, ideální do terénu. Díky deodorantu Cuba Royal máte celodenně pod kontrolou pocení a jeho vůně se nebije s toaletní vodou Cuba Royal. Pořídíte-li svému muži cokoli z řady Cuba Royal, určitě bude spokojen. A vy si jeho sexy vůni také zamilujete…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest