Cuba Prestige

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cuba Prestige

Objevte optimistické a cenově dostupné pánské vůně z řady Cuba Prestige, s nimiž zdůrazníte své přednosti a vystoupíte z davu. Atraktivitou řady je i design flakonků, který znázorňuje tři kubánské doutníky. Díky tomu se toaletní voda či celý set Cuba Prestige často stává dárkem pro muže. Na nic nečekejte a dopřejte si i vy tuto vonnou řadu s atmosférou prosluněné Kuby.

Cuba Prestige: vůně a kosmetika gentlemana

Základem řady je toaletní voda Cuba Prestige. Prolíná se v ní černý rybíz s citronem a grapefruitem, který spolu s exotickým dřevem a květinami vytváří parfém pro opravdového muže. Dalším tipem je toaletní voda Cuba Prestige Black, pikantní zeleně-dřevitý mix s dozvuky květin a sexy pižma. Kompozice s dominantní levandulí, pepřem a mátou je vynikající na jaro až podzim. Parťákem pro všední pracovní dny i společenské vyžití může být rovněž orientálně laděná pánská toaletní voda Cuba Prestige Legacy v luxusním zlatém balení. Vaši sbírku rozhodně obohatí i vůně Cuba Prestige Platinum s levandulí, bergamotem, vybranými květinami, pačuli a dubovým mechem.

Zapátrejte také mezi dárkovými kazetami Cuba Prestige

V rámci řady Cuba Prestige přicházejí na trh i rozmanité dárkové kazety. Nabízejí toaletní vody v různých velikostech i druzích, vody po holení či sprchové gely. Souběžným používáním shodně provoněné toaletní vody, holicí a čisticí kosmetiky docílíte působivého vrstvení svůdných aromat. Podtrhněte svou jedinečnou osobnost produkty z pánské vonné a kosmetické řady Cuba Prestige.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest