Calvin Klein Obsessed

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Obsessed

Dopřejte si Calvin Klein Obsessed – pánskou vůni roku 2017! Jejím předobrazem se stal vonný doplněk Obsession For Men z roku 1986, vyznění je ale ryze soudobé. Toaletní voda Obsessed pro 21. století zahrnuje ostřejší koření a silnější vanilku, čímž dává jednoznačně do popředí svou erotizující stránku. Rázná a temperamentní vůně odráží bouřlivý vztah mezi Kate Moss a Mario Sorrentim. Shodně provoněnou dvojku s ní vytváří deodorant, který celodenně spolehlivě neutralizuje následky zpocení, typicky v podpaží.

Calvin Klein Obsessed: pokušení s tajemnou černou vanilkou

Vyhledávaná toaletní voda pro muže Calvin Klein Obsessed startuje vůní pikantního sečuánského pepře, kardamomu, grapefruitu, citronu a levandule. V srdci se vyjímá cedrové dřevo a kůže v doprovodu ananasu, pelargonie a labdana. Nejsilnější složky, s nádechem Orientu, ovšem ukrývá základ: vzácnou černou vanilku, balzámově dřevité pačuli a pryskyřičný ambroxan. S toaletní vodou a doprovodnou kosmetikou Calvin Klein Obsessed budete nepřehlédnutelný! Jejich vonným kouzlem se můžete obklopovat po celý rok, od rána až do pozdní noci.

Další triumfy značky z roku 2017: Obsessed pro ženy či CK All

Zapátrejte v sortimentu vyhlášené americké značky Calvin Klein ještě více. Ve stejném roce jako pánská toaletní voda Calvin Klein Obsessed a dámská parfémovaná voda téhož jména (s citrusy, levandulí, šalvějí a pižmem) zazářila i unisexová toaletní voda Calvin Klein CK All. Tato vůně nezávislosti nabízí v srdci jiskřivý jasmín, lilii, rebarboru a frézii. Může být jediným vonným doplňkem pro celou vaši dobrodružnou letní výbavu.

Doprava:
Platba:
Certifikace: