Calvin Klein Reveal pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Reveal pro muže

Pro sebevědomého, aktivního muže dneška je skvělým tipem vonná řada Calvin Klein Reveal (2015). Působení toaletní vody je od samotného počátku gurmánské, díky aromatu karamelizovaného zázvoru, brandy, melounu, hrušky a středomořské pryskyřice mastichy. Srdce přináší semiš, šalvěj, agáve a sůl. Trvanlivý základ náleží jantarové pryskyřici, vetiveru a tonkovým bobům. Do hlavní vonné role tvůrci obsadili meloun propojený s brandy, čímž se zasloužili o velmi pikantní vyznění celé vonné kompozice. Mužný a odvážný přístup novodobého svůdce skvěle odráží tvář kampaně vůně Calvin Klein Reveal, herec Charlie Hunnam.

Calvin Klein Reveal: dobrá volba pro náročné zákazníky

Na trhu se objevuje i atraktivní dárková kazeta, v níž pánskou toaletní vodu Calvin Klein Reveal doplňuje balzám po holení a mycí gel na tělo i vlasy. Abyste se sladili v páru, vyberte pro svou drahou polovičku dámskou parfémovanou vodu Calvin Klein Reveal. Podle názorů uživatelů se jedná o luxusní vůně, do nichž se vyplatí investovat. Však se na pánské verzi podíleli hned čtyři významní parfémáři: Ann Gottlieb, Marypierre Julien, Olivier Gillotin a Rodrigo Flores-Roux (a na dámské dva: Jean-Marc Chaillan a Bruno Jovanovic).

Od americké ikony – značky Calvin Klein

Vonná řada Reveal je dílem americké ikony – značky Calvin Klein. Její žádané džíny, spodní prádlo, hodinky, parfémy a další doplňky spojuje čistý minimalistický styl a provokativní kampaně, které však jen zdůrazňují erotizující poslání produktů společnosti. Mezi nejznámější díla Calvina Kleina patří průlomová unisex vůně CK One (1994), otevírající cestu genderově neutrálním parfémům, jejichž tvorby se pak chopila většina známých i méně známých značek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest