Calvin Klein Defy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Defy

K proslulým pánským vůním Calvin Klein Man, Eternity či Euphoria se roku 2022 zařadila také vonná řada Calvin Klein Defy. Vůně pro odvážného, akčního muže je dokonalým odrazem džínové módy a minimalismu značky Calvin Klein. Dominantní složkou vonného doplňku a kosmetiky Calvin Klein Defy je drsný, zemitý vetiverový olej, připravený s ohledem na ekologii. V kompozici nechybí jiskřivost citrusových plodů ani pryskyřičná hřejivost ambry.

Calvin Klein Defy: silný zdroj svěžesti a nové energie

Toaletní vodu pro moderního muže Calvin Klein Defy sestavilo trio zkušených parfémářů: Anne Flipo, Pascal Gaurin a Loc Dong. Do úvodní vrstvy zařadili oleje z bergamotu, mandarinky a cedrového jehličí, do srdce sladkou levanduli, šalvěj a zemitý list fialky, do základu pak ambru, pižmo a eticky získaný haitský vetiver. Perfektně vyladěnou vonnou směs Calvin Klein Defy ukrývá reprezentativní flakonek provedený v modrých barvách.

Skvělá pánská kosmetika do koupelny i k obdarování

V rámci kosmetické řady Calvin Klein Defy může do vaší výbavy přibýt i sprchový gel, deodorant či voda po holení. Získáte tak ucelenou sérii vůní a kosmetiky, využitelnou od rána do noci. Po celý den i večer budete obklopen svůdnou, mužnou dřevitě-aromatickou vůní Calvin Klein Defy. A pokud hledáte dárek pro muže bez rozdílu věku, také zapátrejte v řadě Calvin Klein Defy. Nabízí se třeba dárková kazeta s 50ml toaletní vodou a 100ml sprchovým gelem. S takovým prezentem od uznávané značky Calvin Klein se stoprocentně trefíte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest