Calvin Klein Sheer Beauty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Sheer Beauty

Dopřejte si vůni inspirovanou ženskou vnější i vnitřní krásou – vůni s libozvučným názvem Calvin Klein Sheer Beauty. Získáte ji v nádherném oválném flakonku, který se jistě stane ozdobou vaší sbírky. Vonná óda na radost ze života, toaletní voda Calvin Klein Sheer Beauty, vyniká dlouhodobou trvanlivostí. Proto ji stačí aplikovat za krk, do dekoltu, na vnitřní část zápěstí či za ušní lalůčky v šestihodinových i delších intervalech.

Calvin Klein Sheer Beauty: ztělesnění ženskosti

Květinově-ovocnou toaletní vodu Calvin Klein Sheer Beauty (2012) definuje bergamot, červené bobule, koktejl Bellini, jasmín, pivoňka, lilie, santalové dřevo, vanilka a pižmo. Pak je zde toaletní voda Calvin Klein Sheer Beauty Essence (2013), kterou uvádí hruškový květ a bílá broskev, rozehrává lilie, turecká růže, pivoňka, magnolie a zakončuje pižmo s vanilkou a cedrem. Obě jsou dokonalým ztělesněním ženskosti a zanechávají silné stopy.

Podpořte výdrž parfému tělovým mlékem

Značka Calvin Klein vyrábí i parfémované tělové mléko Sheer Beauty, které je v souladu s parfémem a podpoří jeho výdrž. Tělové mléko Sheer Beauty účinně zvlhčuje a vyživuje pokožku. Díky své příjemné konzistenci se snadno nanáší i vstřebává. Proti vysušování kůže, tedy hydratačně, působí po celý rok: v zimě na ní vytváří ochranný film a v létě podporuje zdravé opálení. Tělovým mlékem prosyťte pokožku celého těla nejlépe po sprchování. Zvlášť potřebné je v lokalitách s tvrdou vodou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest