Calvin Klein Contradiction For Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Contradiction For Men

Představte si moderního muže – silného, charismatického, sebevědomého a ambiciózního. Jaký vonný doplněk byste mu přisoudili? Dovolte, abychom vám napověděli. Perfektním odrazem gentlemana 21. století je parfém Calvin Klein Contradiction For Men, zrozený na jeho prahu – v roce 1999.

Calvin Klein Contradiction For Men: od limetky přes levanduli a pepř k vetiveru

Toaletní voda Calvin Klein Contradiction For Men má důmyslnou vonnou kompozici s kombinací svěžích citrusových aromat a smyslných dřevitých akordů. Hlava je plná citronu, limetky, mandarinky, levandule a šalvěje. Srdce zahrnuje kardamom, muškátový oříšek, pepř a koriandr, zatímco základ tvoří vetiver, santalové dřevo, pižmo a ebenové dřevo. Pod recepturou jsou podepsáni znamenití tvůrci vůní Carlos Benaim a Pierre Wargnye. Vzrušující a velmi trvanlivá toaletní voda Calvin Klein Contradiction For Men přichází na trh v běžném i menším cestovním balení.

Koho osloví vonná řada Calvin Klein Contradiction For Men?

Tato vůně je určena uživatelům, kteří jsou připraveni přijmout výzvy současného světa a ukázat svou sílu a mužnost. Ale i muži, kteří nejsou příliš sebevědomí, v ní mohou najít inspiraci, novou dávku optimismu a nadhledu. Takže, pokud chcete být moderním superhrdinou, zkuste to s Contradiction For Men od Calvin Klein – esencí moci a šarmu dnešního muže! Osvědčená toaletní voda nejlépe vynikne za jarních a podzimních dnů, ale můžete ji nosit celoročně. Aplikovaná na pokožku zápěstí či krku ve větším množství se uplatní i na večerních akcích.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest